اقامت-عمان

اقامت عمان

مقدمه

در این مقاله میخواهیم اقامت عمان و مهاجرت به این کشور را توضیح دهیم پس این مقاله رو تا انتها مطالعه نمایید.

مهاجرت به معنای جابجایی مردم از مکانی به مکان دیگر برای کار یا زندگی میباشد که می توان از دلایل مهاجرت به عوامل زیر اشاره کرد :

  1. فقر
  2. بیماری
  3. مسائل سیاسی
  4. 4-    و جنگ
  5. و …

مهاجرین برای اینکه بتوانند اقامت یک کشور را داشته باشند باید شرایط خاص آن کشور را رعایت کنند که در این مقاله اقامت کشور عمان را خواهیم توضیح داد.

مهاجرت به عمان

در این چند سال اخیر مهاجرت و اقامت عمان خیلی پر طرفدار بوده و مهاجرین تلاش خود را برای این امر انجام داده اند .عمان یکی از کشورهای عربی است که در جنوب شرقی ایران و شرق امارات متحده قرار دارد و دارای 7 میلیون جمعیت میباشد.

به دلیل بالا بودن ارزش پول عمان نسبت به دلار ، این کشور جایگاهی مناسب برای سرمایه گذاری ، زندگی و اقامت می باشد و دراین مقاله روش های اقامت دائم عمان را برای شما تشریح می کنیم.

فواید-اقامت-عمان

فواید مهاجرت و اقامت عمان

1.به دلیل شرایط جغرافیایی و نزدیکی این کشور به ایران سفر به این کشور در حال حاضر یکی از ارزان ترین سفرها محسوب می شود که بلیط هواپیما برای سفر به این کشور حدود 3 میلیون تومان میباشد که نسبت به کشور های مهاجر پذیر یکی از ارزان ترین ها میباشد.

2. فرهنگ ، دین و مذهب نیز  یکی دیگر از دلایلی میباشد که میتوان به عنوان نقطه مثبت سفر و مهاجرت به این کشور به آن اشاره کرد که بسیار نزدیک به ایران میباشد

3.امنیت عمان یکی دیگر از این دلایل می باشد ، زیرا یکی از کشور هاییست که از نظر جرم و جنایت پایین ترین درصد را دارد

4.امنیت این کشور دلیلی شده که عمان برای اقامت بانوان بسیار مناسب باشد و شاهد هستیم که خانم ها در این کشور دارای پست های دولتی میباشند و این نکته نشان دهنده اهمیت حضور بانوان درکشور عمان میباشد.

5.خون گرم و مهمان پذیر بودن مردم عمان بسیار زبان زد بوده و علاقه زیادی به ایرانیان در این کشور مشاهده میشود.

روش های اقامت عمان و مهاجرت

مهاجهرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق کار  

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت-به-عمان

مهاجهرت به عمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

مهاجرت و اقامت عمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری بسیار وسوسه انگیز میباشد ؛ به دلیل اینکه همسایگان این کشور غول های اقتصادی میباشند و میتوان با این حرکت رشد خوبی را در کسب و کار خود انجام دهید ولی متاسفانه کشور عمان برای این نوع مهاجرت اقامت دائم نمیدهد اما شما به راحتی میتوانید اقامت خود را تمدید نمایید.

مهاجرت به عمان از طریق کار 

به دلیل رو به رشد بودن این کشور و سرمایه های زیادی که در این کشور وجود دارد و به دلیل بالا بودن ارزش پول عمان نسبت به دلار کار در این کشور مقرون به صرفه می باشد .

 هزینه های کم برای زندگی در این کشور یکی دیگر از دلایل برای انتخاب این کشور برای زندگی میباشد.

مهاجرت به عمان از طریق تحصیل

به دلیل وجود شعبه های زیاد دانشگاه های اروپایی و آمریکایی در عمان فضای مناسبی جهت تحصیل محیا شده و استقبال زیادی برای تحصیل در عمان صورت گرفته است

مهاجرت به عمان از طریق ازدواج

اخذ اقامت عمان از طریق ازدواج پیرو شرایط خاصی می باشد ، در این کشور فقط اقامت به شهروند زن خارجی داده میشود و اگر مرد خارجی با یک خانم عمانی ازدواج کند اقامت به وی تعلق نمیگیرد.

امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله گوشه ایی از اخذ اقامت عمان را برای شما شرح داده باشیم انشالله در هر کجای این کره خاکی که هستین شاد و سالم باشید و مقاله های بعدی مارا دنبال کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *