4 چیزی که در مورد عمان ، کشوری بدون قطار و درخت نمی دانستید

عمان

مقدمه

نه به اندازه دبی پرزرق و برق و نه به عنوان تاریخ آن به عنوان اردن شناخته شده ، عمان را می توان به عنوان نادرترین چیز توصیف کرد – بخشی از خاورمیانه که ، به عبارت بهتر ، نه شهرت دارد و نه بدنامی دارد.

بازدید از آن بی خطر است

روزگاری این گفته ای بدیهی به نظر می رسید که می توان با آن یک ویژگی سفر را آغاز کرد.صفحه مشاوره وزارت خارجه و مشترک المنافع (FCO) برای این کشور با هشدارها و نقشه هایی که عمدتا با رنگ قرمز رنگ هستند کوتاه است و اظهار می دارد که “بیشتر بازدیدها از عمان بدون مشکل است.

با وجود برخی از همسایگان آن

از نظر موقعیت مکانی ، عمان پلی بین دو نیمه متمایز خاورمیانه است. در شمال ، شانه های خود را با امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) می مالد – بخش بسیار پر زرق و برق و گردشگری منطقه ، حتی اگر دبی یکی از امارات متحده عربی نباشد که عمان با آن مرز مشترک دارد (هر چند که پیوند دارد) با فجیره ، شارجه و راس الخیمه). به نوبه خود به جنوب غربی بروید ، و حال و هوا تغییر می کند. در اینجا ، عمان با یمن درگیر منطقه جنگ فاجعه انسانی و برادر بزرگ درخشان خاورمیانه ، عربستان سعودی همکاری می کند.

خلیج Zighy یک زیبایی ساحلی است

دولت Musandam ممکن است با سایر مناطق عمان قطع شود ، اما یکی از بزرگترین اغواگران این کشور را برای بازدیدکنندگان دارد. این تکه تکه از کوه و ساحل و موج ها در سمت شرق خشکی ، جایی که تنگه هرمز به خلیج عمان می لغزد ، بی سر و صدا به یکی از بهترین گزینه های خاورمیانه برای فرار از خورشید و دریا تبدیل شده است

پایتخت یک چشم انداز جذاب است

مسقط دوست دارد خودش را به عنوان یکی از فرهنگی ترین شهرهای خاورمیانه به تصویر بکشد. این یک نکته عادلانه است. اگر موزه ملی (omantourism.gov.om) – كه نقش این كشور را به عنوان یك قطب دریانوردی كه به قرن ششم قبل از میلاد باز می گردد – پوشش می دهد ، علاقه شما را به دام بیندازد ، خانه اپرای سلطنتی (rohmuscat.org.om/en) ، که در سال 2011 به عنوان یکی از برجسته ترین ساختارهای جدید کره زمین که هدف آن برای شکل هنری ساخته شده است ، افتتاح شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *